Komentár Ľ. Blahu o protestoch

Rád by som poprosil “Slušné Slovensko”, aby dnes na protestoch rozdali čo najviac transparentov s mojou podobizňou. Máločo mi tak politicky pomáha ako to, že ma nenávidia bratislavské Deti Ameriky. Ďakujem im za to a posielam srdečné a láskavé pozdravy 

Len sa tak zamýšľam, za čo by ma tí naši nekonečné “slušní” liberálni mládežníci a herci chceli vidieť vo väzení. Len pripomeniem, že som vysokoškolský učiteľ a nie rozšafný milionár ako Kiska či Matovič. Píšem odborné knihy, kým iní robia bohapusté kšefty. Presúvam sa z roboty domov na 14-ročnej Kii, kým prezident domov papalášsky lietal štátnou letkou.

Nezbohatol som na úžere ako Kiska, neoberal som nikoho o pozemky, ani som nekopal do vlastného štátu a neoznačoval Slovensko za mafiu. Nepáchal som daňové podvody a nežiadal som od štátu vratky z daní za svoju volebnú kampaň. Ale ako vidíte, na obrázku som vo väzenskom ja, nie Kiska ani Matovič. Lebo ja som vraj ten zločinec a oni sú vraj tí “slušní”.

Nezneužívam svoju mamu na daňové podvody ako Matovič. Nekupujem si pozemky verejnej firmy, kým som jej riaditeľom, ako Sulík. Nepašujem “zaváraniny” cez hranice ani nemám kamarátov medzi najväčšími mafiánmi. Na rozdiel od liberálnych aktivistov nechcem nikoho zatvárať za iný politický názor ani nechcem zakazovať predaj časopisov s inými názormi.

Nešírim nenávisť voči iným národom, neponižujem našich osloboditeľov z Ruskej federácie. Mám svoje ľavicové názory a chcem, aby bolo v spoločnosti viac rovnosti, spravodlivosti a mieru. Ale pozor – kvôli tomu som vraj kriminálnik. Mám iný názor – apage satanas! Pre Deti Ameriky za to patrím do basy.

Ó, áno, zavrite ma! Som vrcholne neslušný – čo si čo mám dovoľovať písať knihy a mať vlastné názory! Však to je hrdelný zločin v každej liberálnej demokracii, či nie?! Slušné je byť milionárskym prasaťom a americkým pudlíkom! Slušné je myslieť si len to, čo chcú liberálne médiá! Slušné je nekriticky milovať Ameriku a Brusel! Slušné je nenávidieť Rusko! Slušné je vrieskať na námestiach ako pavián Stanke! Slušné je prenasledovať ľudí za iný názor!

Tento jeden transparent to zhutnil celé. Celé “Slušné Slovensko”. Celý odkaz dnešnej liberálnej mládeže. Ľudí s iným názorom podľa nich treba zatvárať a daňových podvodníkov treba oslavovať. Bravó! Nech žije sloboda a demokracia!

Milí priatelia, na dnešný míting slovenskej opozície neprídem. Ako skutočne slušný človek nebudem robiť komparz Kiskovi, Matovičovi a ďalším politickým štváčom a podvodníkom. Ako slušný človek sa dnes popoludní budem venovať svojej rodine a deťom. Ako slušný človek nebudem šíriť nenávisť a nebudem rozoštvávať Slovensko. Ako slušný človek budem ďalej písať knihy a ďalej veriť ľavicovým hodnotám. Nech si ma za to aj zavrú – skutočnú slušnosť a skutočné Slovensko neoliberálni džihádisti nezastrašia.

ZDROJ: FB.COM/ĽubošBlaha